Siberian Wellness, 1996 yılında, yirmi yaşlarında iki genç girişimci tarafından, insan sağlığı kitlesine hitap eden Rus bilimsel gelişmelerinin, tüketim pazarına sunulması amacıyla kurulmuştur.

5 sene içinde ürün çeşitliliği 3’den 368’e çıktı. Ürünlerin çoğu Rus pazarında benzersiz ve lider pozisyonunu yakaladı. O yıllarda şirketin cirosu 50 milyon doların üstündeydi.

“Siberian Wellness” ürünlerinin talebi yüksek olduğu ve bilimsel çalışma ortaklarının üretim gücü yetersiz olmaya başlamasından dolayı, şirkete ait yeni bir üretim kompleksi yapılmasının gerekli olduğu tespit edildi. 1999 yılında ’’Siberian Wellness’’ şirketi ilk üretim kompleksini başlattı.

1999 yılında ’’Siberian Wellness’’ şirketinde ilk üretim hattı çalışmaya başlamıştır.

Ve 2001’de Bilimsel inovasyon merkezinin açılması, tek tek çalışan üretim, bilimsel çalışma ortak-firmalarının bir çatı altında toplanmasını sağladı. Böylece, kalıcı bir bilimsel merkez kuruldu ve yeni benzersiz tarifler ve ürünler üretilmeye başlandı. 2007’de yeni ürünlerin ilk patentleri alınmıştır.

2007 yılında şirkete ait Bilimsel Araştırma merkezi kurulmuştur. Aynı tarihinde ilk patentleri de alınmıştır.

Sibirya yabani bitkileri ile yapılmış, şirkete ait patentli ve benzersiz ürünler sayesinde şirket, uluslararası pazarda emin adımlar atmaya başladı. 2004 yılından itibaren uluslararası pazarda ürünün ve markanın aktif ilerlemeleri başlamıştır.

Bugün itibariyle, “Siberian Wellness” şirketi, Rusya’da 51 şehirde 59 kurumsal şubede başarılı bir şekilde faaliyet göstermektedir.

Şirketin Dünyada 20’den fazla ülkede temsilcilikleri bulunmakla beraber ürünleri, 60’tan fazla ülkeye gönderilmektedir!

Rusya, Kazakistan, Ukrayna, Belarus, Moldova, Azerbaycan, Tacikistan, Kırgızistan, Özbekistan, Moğolistan, Vietnam, Türkiye, Sirbistan, Almanya, İspanya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Polonya, ABD, Meksika.

Şirket, genişleme ivmesini her sene daha da arttırmaktadır. Sürekli yükselen cirosunu sağlayabilmesi için,’’Siberian Wellness’’ 2007 yılında yeni bir modern üretim kompleksi oluşturdu ve üç sene sonra – 2010 yılında modernizasyon ve büyük ölçekli genişlemesi devam ediyor. Şirket ürünlerinin çeşitliliği devamlı genişleyip, piyasaya yıllık olarak 25 yeni ürün sunmaktadır. Aynı zamanda yeni bilimsel araştırma başarıları ve yenilikler ile daha önce üretilen ürünlerin formülleri yenileniyor.

2016 yılında Şirket, modern Rusya ve uluslararası GMP ve ISO 9001 (2008) standartlarını karşılayan bir üretim kompleksi açtı.

“Siberian Wellness” Şirketinin 20 yıllık çalışma sürecinin en önemli faktörü – Ortakların Başarısı.

Yaşı, cinsiyeti veya öğrenimi ne olursa olsun, binlerce insan sıkı çalışma sayesinde başarılı olup, sürekli artan aylık gelir ve güzel ülkelere seyahatler gibi en cesur hayallerini hayata geçirdiler!

Şirket Tarihi
Call Now ButtonDanışmanı Ara
WhatsApp Destek
WhatsApp ile Gönder