BAĞIRSAK PARAZİTİ NEDİR?
Bağırsak parazitleri çoğunlukla gözle görülemeyen yumurtaların ağızdan alınarak, gözle görülen kurtçuklara dönüşmesi durumudur. Daha sonra bu kurtçuklar sindirim sisteminde yaşamaya başlarlar ve enfeksiyona neden olurlar. Bağırsak parazitleri tedavi edilebilen ancak bazen de tekrarlayabilen bir hastalık olduğundan ebeveynlerin oldukça dikkatli olması gerekir.

BAĞIRSAK PARAZİTİ BELİRTİLERİ NELERDİR?
⦁ Uyku sırasında ağızdan salya gelmesi
⦁ Çocukta sürekli olarak bulantı ve kusma görülmesi
⦁ Çocuğun şiddetli karın ağrısı çekmesi
⦁ Çocukta iştahsızlık ve halsizlik
⦁ Çocuğun yetersiz kilo alması veya aniden kilo vermesi

BAĞIRSAK PARAZİTİ TEDAVİ EDİLMEZSE CİDDİ SORUNLARA YOL AÇABİLİR
Bağırsak parazitleri erken tedavi edilmediği takdirde çocuklarda ciddi sağlık problemlerine sebep olabilir. Parazitin cinsine bağlı olarak; kansızlık, karaciğer ve dalakta büyüme, bağırsakta tıkanma, deride döküntüler, astım, büyümede gecikme ve ayrıca ağır organ hasarları bile yaşanabilir. Bu nedenle çocukta hastalık ile ilgili belirtiler görülüyorsa gecikmeden önlem alınmalıdır.

90 kapsül ve 200 gr

Paracleanse Triple Set, paraziter hastalık semptomlarının birçoğunun belirtilerine karşı savaşmaya, ortadan kaldırmaya, bağırsakların, karaciğerin ve safra sisteminin onarımına yardımcı olan tamamen doğal 3 aşamalı bir bitkisel temizleme programıdır.

“Trigelm”, bağırsak ve biliyer sistemin ana paraziter hastalıklarını düzeltmek ve önlemek için tasarlanmış üç fazlı bir anti-parazitik programdır.

Uygulama: Yetişkinlerin; 1. ve 2. günler Paracleanse Formül 1’den günde 1 defa 2 kapsül ve Enterovit’ten 1 çay kaşığı (10g), 3. ve 14. günler arası (3. ve 14. gün dahil) Paracleanse Formül 1’den günde 1 defa 2 kapsül, Phytopar’dan günde 1 defa 5 kapsül ve Entorovit’ten 1 çay kaşığı (10g), 15. gün Paracleanse Formül 1’den günde 1 defa 2 kapsül ve Enterovit’ten 1 çay kaşığı (10g) yemeklerle veya suyla alması önerilir.

İçindekiler: Paracleanse.Formül 1 – İçindekiler (2 kapsülde): Hidroksipropil metil selüloz kapsül, kadımalak (Polygonum aviculare, 80 mg), kırmızı yonca (Trifolium pratense, 60 mg), sarı kantaron (Hypericum perforatum, 60 mg), ekinazeya (Echinacea sp., 60 mg), meyan kökü (Glycyrrhiza glabra, 30 mg), dulavratotu (Arctium majus, 30 mg), at kuyruğu (Equisetum arvense, 30 mg), kırmızı ayı üzümü (Vaccinium vitis-idaea L., 30 mg), frenk üzümü (Ribes nigrum, 30 mg), ıhlamur (Tilia sp., 30 mg)
Phytopar – İçindekiler (5 kapsülde): Partenelle (Tanacetum parthenium, 795 mg), enginar (Cynara scolymus, 600 mg), hidroksipropil metil selüloz kapsül, greyfurt (Citrus paradisi, 55 mg)
Enterovit- İçindekiler (1 Çay Kaşığında (10g)): Bal, mayıs papatyası (Matricaria recutita, 2 g), altınoutu (Helichrysum sp., 2 g), tıbbi nane (Mentha piperita, 1 g), karanfil (Syzygium aromaticum, 0.6 g)

Fiyatı: 100 TL

Paracleanse Triple Set – Trigelm
Call Now ButtonDanışmanı Ara
WhatsApp Destek
WhatsApp ile Gönder