Narin krem, göz çevresini nemlendirir, nemlendirir ve onarır, kırışıklıkları azaltır.

Faydalı omega -3, -6, -7, -9 asit kompleksi içeren narin krem yaşlanmanın ilk belirtileriyle savaşması için oluşturulmuştur. Mikrosirkülasyonu uyarır, kırışıklıkları azaltır, göz altındaki koyu halkaları ortadan kaldırır. Değerli doğal kızılcık, deniz topalakı ve engerekotu tohumu yağlarının eşsiz birleşimi sayesinde yoğun cilt yeniliğini sağlar.

Doğal bileşenler ve narin dokusu sayesinde cildinizi temizlemek için sevimli ürününüz olacaktır. Engerekotu,  deniz topalak ve kızılcık tohumu yağlarından elde edilen etkili omega -3, -6, -7 ve -9 asitlerin  kombinasyonu cilde  gerekli  mikro besin maddeleri sağlar. Omega-3 asitleri, cildi erken yaşlanmadan korur, lipid bariyerini yenilemeye ve kolajen yıkımını yavaşlatmaya yardımcı olur. Omega-6 ve omega-7 asitleri rejenerasyonu uyarır ve hücreleri yeniler, cilt kuruluğu  ile savaşır ve esnekliğini geri kazandırır, erken kırışıklıkları önler. Omega-9 asitleri canlandırır, cildi güçlendirir ve yeniler, çevrenin yıkıcı etkisine karşı direncini arttırır.

15 ml

Çoklu doymamış yağ asitlerinin etkisi, tahrişleri yatıştırıp cildi rahatlatmak için keten tohumu ve sütlü olgunluk yulaf özleri ile güçlendirilmiştir.

Her cilt tipi için uygundur. En iyi sonuç için, omega asitleri ve “Northern Omega-3” ürün yelpazesi ile kullanın (Essentials by Siberian Health).

Uygulama Kılavuzu: Temizlenmiş göz çevresine çok az miktarda parmak uçlarıyla tampon haraketler yaparak uygulayın.

Fiyatı: 39 TL

Omega-3, -6, -7, -9 Yağ Asitleri Kompleksi İçeren Göz Çevresi Kremi
Call Now ButtonDanışmanı Ara
WhatsApp Destek
WhatsApp ile Gönder