SİBİRYA DOĞASININ GÜCÜ, HAYATI İYİ YÖNDE DEĞİŞTİRİR!

Bizler 22 yıl önce hedefimizi belirledik: Sibirya’nın yabani bitkileri temelinde sağlık ve güzelliği destekleyici ürünler yaratmak. Sibirya doğasının zenginliği ve endoekoloji, adaptif tıp ve kronobiyoloji gibi alanlardaki perspektifli bilimsel araştırmalar sayesinde hedefimize ulaştık.

Siberian Wellness bugün dünyanın 65 ülkesinde bilinmekte ve talep edilmektedir. Resmi satışlarımız Avrupa, ABD, Vietnam, Meksika ve BDT ülkelerinde gerçekleştirilmektedir: her insan her yaşında kendisini iyi hissetmek ve mükemmel görünmek ister. Bizler emin bir şekilde şunu söyleyebiliriz: Sibirya’nın kalbinden gelen güzellik, sağlık ve spor ürünlerimizi dünya çapında milyonlarca kişi talep etmektedir.

BİLİM – HER BİR ÜRÜNÜMÜZÜN TEMEL TAŞIDIR!

Kendi bilimsel araştırmalarımız — Siberian Wellness’in gurur duyduğu hususlardır. Bilim ve İnovasyon Merkezimizde bizler bitkilerin biyolojik aktifliklerini, özelliklerini ve insan vücudu üzerindeki etkilerini araştırıyoruz. Önde gelen teknolojiler, biyolojik aktif bileşenlerin kullanımında geniş deneyime sahip olan en iyi uzmanlar ve araştırma görevlileri sayesinde bizler yıldan yıla piyasaya yeni inovatif ürünler çıkarıyoruz. Aynı zamanda bizler genç bilim adamlarının gelecek vaat eden girişimlerini hayata geçirerek ve yerli araştırma potansiyelini ortaya koyarak Rus bilimini destekliyoruz.

KALİTEDE ÖNCELİK

Kendi üretimimiz sayesinde, ürün yaratma sürecinin tamamını (geliştirme aşamasından Şirketin Hizmet Merkezlerine gönderilmesine kadar) kontrol altında tutmak gibi eşsiz bir fırsata sahibiz.

ÜRETİMİMİZİN 3 ANA İLKESİ:

KALİTE KONTROL

Tesislerimiz Güney Kore, Japonya ve Çin’de üretilen modern ve yüksek teknolojik ekipmanlarla donatılmıştır. Ham maddelerin seçiminde ve tarifelere uyumunda sürekli olarak denetimi ve hazır olan ürün partilerinin kontrol edilmesi, Siberian Wellness kalitesinin garanti temelidir. Kalitemiz ISO ve GMP sertifikaları ile kanıtlanmıştır.

EKOLOJİKLİK

Biyobozunur maddelerin kullanımı, membran teknolojili su arıtma tesisleri ve kapsamlı hava filtreleme sistemi Rus ve uluslararası çevre dostu üretim standartlarına tam olarak uymamızı sağlamaktadır.

PROFESYONELLİK

Üretim ekibimizin kalifikasyonu, yetkinliği ve motivasyonu, gurur duyduğumuz hususlardır. Mesleki gelişme programları uzmanların becerilerini en üst düzeyde tutmamıza ve üretim hatlarını güvenilir ve kalifiye ellere vererek yeni kapasiteler geliştirmemize yardım etmektedir.

BİZİM ÜRÜN ÜRETİMİNE YAKLAŞIMIMIZ

  • BİZ sülfatları, parabenleri, ftalatları, mineral yağları, yapay renkleri veya kokuları KULLANMIYORUZ.
  • BİZ ürünlerimizin hiç birini hayvanlar üzerinde TEST ETMİYORUZ!
  • BİZ, şeker, yabancı yağlar, düşük kaliteli soya ve bezelye proteinleri KULLANIMINI REDDETTİK.
  • BİZ bugünlerde dünyada mevcut olan kalınlaştırıcılardan ve koruyuculardan en doğal olanları SEÇİYORUZ.
  • BİZ doğanın bağışladığı ve özenli bir şekilde seçildiği bileşenleri KULLANIYORUZ.
  • BİZ ileri bilimsel gelişmeleri TANITIYORUZ.
  • BİZ ürünümüzü kendi yüksek teknolojili üretim tesislerimizde ÜRETİYORUZ.
  • BİZ bileşenler ve dozajlarla ilgili yasalara tam uyumu GARANTİ EDİYORUZ
İlkelerimiz
Etiketlendi:
Call Now ButtonDanışmanı Ara
WhatsApp Destek
WhatsApp ile Gönder