Derin temizleme için lüks bir araç: ten rengini iyileştirmeye ve solgun ciltleri onarmaya yardımcı olur.

Peeling – derin temizleme için lüks bir araç: solgun cildin yenilenmesine ve ten renginin iyileşmesine yardımcı olur, yağlı ciltlerde parlaklığı kontrol etmenizi sağlar, meyve asitlerinin düşük yüzdesinden dolayı hafif bir peeling etkisine sahiptir.

Experalta Platinum serisinin yüksek performanslı ürünü, profesyonel salon kozmetiklerine en iyi bir alternatiftir. Bu ürün soluk cilt, pigment lekeleri, genişlemiş gözenekler, yağlı parlak cilt ve iltihaplanma gibi bir sürü sorunların çözülmesine yardımcı olur. Bu, gençliğinizin uzun süre devam etmesini ve cilt durumunun iyileşmesini teşvik eden ideal bir peeling etkili araçtır.

Başka peeling’ler ve scrube’larda da olduğu gibi bu ürün göz çevresindeki ince ve hassas ciltlere uygulanmamalıdır: kılcal damarlara zarar verebilir, cildin geçirgenliğini arttırarak nem kaybına neden olabilir. Bundan dolayı erken kırışıklıkların, göz altlarında şişliklerin ve koyu halkaların oluşma riskleri yükselir. Ayrıca asitli peelingler göz çevresindeki hassas cildi tahriş edebilir.

Ölü cilt hücrelerini ortadan kaldırma sürecini normalleştirme ve nemlendirme etkisine sahip olan meyve asitlerini içerdiğinden dolayı bu Peeling kuruluğa ve pullanmaya eğilimli olan ciltler için de kullanılabilir.

Sülfatlar, parabenler, ftalatlar, mineral yağlar, sentetik boyalar ve kokular ihtiva etmemektedir. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Uygulama Yöntemi: Pamuk disk yardımı ile göz çevresine değmeden temiz yüzünüze uygulayın. Normal ciltler için haftada 1-2 kez, yağlı / karma ciltler için haftada 2 kez kullanın. Su ile yıkamayın.

Fiyatı: 75 TL

Experalta Platinum Yüz Temizleme Ve Peeling Losyonu
Etiketlendi:             
Call Now ButtonDanışmanı Ara
WhatsApp Destek
WhatsApp ile Gönder