Yüzün, göz kapaklarının ve dudakların özenle temizlenmesi. Makyajın tahriş olmaksızın çıkarılması.

Misel suyu cildi dekoratif kozmetikler dahil olmak üzere her türlü kirlerden özenli bir şekilde temizler. Ürün cilde kapsamlı ve yumuşak bakım sağlamakla kalmayıp egzoz ve sigara dumanı gibi olumsuz çevresel etkilerden de korur.

Antioksidan ve yaşlanma karşıtı özelliklerine sahip ve bitkisel ekstraktlarla zenginleştirilmiş olan bu ürün aynı zamanda cildi besler, yeniler ve korur.

Bu makyaj çıkarıcı, yenilikçi misel formülü sayesinde çok yumuşak ve son derece etkili bir temizeme sağlar ve hassas ciltler dahil olmak üzere herhangi cilt tipine uygundur. Antioksidan ve yaşlanma karşıtı özelliklerine sahip ve bitkisel ekstraktlarla zenginleştirilmiş olan bu ürün aynı zamanda cildi besler, yeniler ve korur.

Uygulama yöntemi: Makyaj temizlik pamuğunu az miktarda misel su ile ıslatıp yüzünüzü yumuşak hareketler ile silin. Göz bölgesindeki makyajı silmek için pamuğu 2-3 saniye boyunca kapalı gözünüzün üzerinde tutun ardından kalan makyajı silin. Su ile yıkamanıza gerek yok. Daha iyi sonuca ulaşmak için diğer Experalta ürünleri ile birlikte kullanın.

Fiyatı: 75 TL

Experalta Platinum Cilt Görünüm Yenileyici Etkili Misel Su
Call Now ButtonDanışmanı Ara
WhatsApp Destek
WhatsApp ile Gönder