Süper Dayanıklı Maskara “panda etkisi” olmaksızın kirpiklerin uzamasını anında artırarak bakışın etkileyiciliğini vurgular.

Dramatik uzun kirpikler, süper dayanıklılık, “panda etkisi” olmaksızın.
Doğanın ta kendisi tarafından yaratılmıştır: %86,3 oranında doğal kökenli bileşenlerden oluşmaktadır.

Maskara hem smoky eyes tarzındaki makyaj, hem de doğal günlük makyaj için idealdir. Kirpiklerin uzunluğunu görsel olarak artırarak bakışınızı inanılmaz derecede etkileyici kılar. Dayanıklı formülasyonu sayesinde dökülmez, yayılmaz neme ve tere karşı dayanıklıdır. Ilık su ile kolayca yıkanır. Koni şeklindeki fırça her bir kirpiğin uzunluğu üzerinden çalışabilmenizi sağlar: silindirik tabanı kirpikleri köklerinden uçlarına kadar eşit bir şekilde boyar, kama şeklindeki ucu ise en kısa ve erişilemeyen tüyleri bile yakalar.

Doğal bakım bileşenleri
Nemlendirici aktif bileşenler olan pantenol ve balmumu derinlemesine ve uzun süreli etki gösterir.

TEKNOLOJİ:
Üçlü kaplama teknolojisi her bir kirpiğin civarında polimer “tübü” oluşturur. Bu sayede topaklanma olasılığını önler : maskara düzgün bir tabaka halinde sürülür.
Yayılmaz ve akmaz: siz havuzda veya denizde rahatça zaman geçirebilir, yağmur veya kardan sonra “panda etkisinden” korkmayabilirsiniz. Kirpikleriniz ideal kalacak! Ayrıca bu ürün dökülmez ve göz kapaklarında iz bırakmaz.
Makyajın çıkarılması için ılık su (en az 38°С) ile ıslatılmış pamuk diski kullanın: 30 saniye boyunca tutun, ürün yavaş-yavaş çıkacaktır.

EXTREME LONG-WEAR MASCARA şu demek:
· her kirpiğin uzunluğu
· “panda etkisi” olmaksızın
· ultra siyah renk
· her kirpiğin üzerinde çalışabilmenizi sağlayan özel fırça
· yayılmasına karşı koruma: su, ter ve sebumun bloke edilme teknolojisi
· ılık su ile kolayca yıkanır
· kirpikleri besleyerek ve nemlendirerek bakım sağlar.

Kullanım Şekli: Maskarayı kirpikleri köklerinden uçlarına kadar uygulayın. İstediğiniz efekti elde edene kadar ek katmanlar eklenebilir. Ilık su ile kolayca yıkanır.
Muhafaza koşulları: +5°C ile +25°C arası sıcaklıkta muhafaza ediniz.
Açıldıktan sonra kullanım süresi: 6 ay.

10 gr

İçindekiler: (INCI): water, acrylates/ethylhexyl acrylate copolymer, iron oxide (CI 77499), oryza sativa (rice) bran wax, stearic acid, acrylates copolymer, copernicia cerifera (carnauba) wax, beeswax, euphorbia cerifera (candelilla) wax, acacia senegal gum, hydrogenated vegetable oil, glyceryl stearate, triethanolamine, cetyl alcohol, simethicone, phenoxyethanol, aminomethyl propanediol, sodium dehydroacetate, panthenol, ethyl hexanediol, ethylhexylglycerin, hydroxyethylcellulose, potassium sorbate, disodium EDTA.

 • DOĞAL KÖKENLİ BİLEŞENLER:
    • PANTENOL (PANTHENOL)
  Etkili bir şekilde nemlendirir, yumuşatır ve besler.
    • BALMUMU (BEESWAX)
  Rejenerasyonu sağlar, çevrenin zararlı etkilerine karşı korur, besler ve parlaklık kazandırır.
    • PİRİNÇ KEPEĞİ MUMU (ORYZA SATIVA (RICE) BRAN WAX)
  Nemlendirici, yumuşatıcı, iltihap önleyici ve yenileyici bir bileşen, antioksidan. Besler, onarır, kirpiklerin durumunu iyileştirir. Emülsifiye edici bileşen, koyulaştırıcı.
    • HİDROJENLENMİŞ BİTKİ YAĞI (HYDROGENATED VEGETABLE OIL)
  Kozmetik bakım ürünlerinin bir parçası olarak cilt hastalıklarıyla mücadele etmeye yardımcı olur, iltihap ve tahrişi hafifletir. Cildi doğanın zararlı faktörlerinden korur, cildin hızlı bir şekilde yenilenmesini sağlar.
  • KANDELİLLA MUMU (EUPHORBIA CERIFERA (CANDELILLA) WAX)
  Kandelilla çalı sapları ve yapraklarından elde edilen bitki kökenli doğal bir ürün. Kehribar sarısı rengine ve hafif bir aromaya sahiptir. Belirtildiği şekilde kullanıldığında kesinlikle güvenli bir bileşendir. E902 gıda katkı maddesi olarak kayıtlıdır.
  • SENEGAL AKASYASI ZAMKI, (ACACIA SENEGAL GUM) – somut sakinleştirici etkiye sahip olan ve cilt lezyonlarının iyileşmesini destekleyen güçlü bir antiseptik. Maskaranın bir parçası olarak ürünün kirpiklere adgezyonunu (yapışmasını) sağlar.
  • KARNAUBA MUMU (COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX)
  Bitkisel kökenli doğal bileşen. Gıda endüstrisinde uygulanır, E903 işaretine sahiptir. Kozmetik ürünlerde katı bir kıvam elde etmeyi sağlar ve ürünleri neme ve sıcaklıktaki dalgalanmalara karşı dirençli bir hale getirir.
 • DOĞAL PİGMENTLER:
  • DEMİR OKSİT (IRON OXIDE)
  Doğal renklere yakın çeşitli tonlardan oluşan bir gam sağlayan doğal güvenli bir pigment. Cilt nemini düzenler. AB’nin 1223/2009 ve TP TC 009/2011 Yönetmelikleri uyarınca kısıtlama olmaksızın kullanılır.
 • GÜVENLİ SENTETİK BİLEŞENLER:
  • AKRİLAT KOPOLİMER (ACRYLATES COPOLYMER)
  Belirtildiği şekilde kullanıldığında kesinlikle güvenli bir bileşen (jelleştirici ajanlar, viskozite regülatörleri, emülgatörler olarak). Antistatik özelliklere sahiptir. Cilt ve saç bakım ürünlerinde kullanılır.
  • FENOKSİETANOL (PHENOXYETHANOL)
  Koruyucu madde, güçlü antibakteriyel araç ve antiseptik. Parabenler yerine kullanılır. Hem cilde uygulandığında hem de ağız yoluyla alındığında tamamen güvenlidir*.
  • ETİLHEKSİLGLİSERİN (ETHYLHEXYLGLYCERIN)
  Gliserol monoalkil eter, renksiz sıvı. Tahıllardan üretilir. Paraben analogları ile karşılaştırılabilecek en güçlü “yeşil” koruyuculardan biridir. Formaldehit yaymaz. Geniş bir pH aralığında kullanılabilir. Kozmetiklerde kullanılma tavsiyeleri :
  – cilt için ürünlerinde yumuşatıcı bir katkı maddesi olarak;
  – emülsiyonun dokunma hissini artıran katkı maddesi olarak,
  – gram-pozitif bakterilere karşı aktif olan deodorant katkı maddesi olarak.
  Glikoller ve alkoller gibi diğer antimikrobiyal ajanların aktivitesini arttırır. Cildin nemlenmesini sağlar.

* Cosmetic Ingredient Review (CIR) Expert Panel klinik testlerin sonuçlarına göre.

Fiyatı: 149 TL

ENIGMA Dayanıklı Maskara (Koyu Siyah / Ultra Black)
Call Now ButtonDanışmanı Ara
WhatsApp Destek
WhatsApp ile Gönder