‘Siberian Wellness’ 1996 senesinde Novosibirsk’te kurulmuştur. O yıllardan bu yana, en geniş kapsamlı patentli gıda takviyeleri ve cilt bakım ürünleri geliştirmekte ve üretmekteyiz. Ürünlerimiz temelinde, uzun yıllar Baykal Gölü çevresinde ve Altay Dağlarında yetişen otların benzersiz özellikleri yatmaktadır.

Sağlık ürünleri her bütçeye uygun olmalıdır. Bu yüzden biz en önde gelen sistemi seçtik: Doğrudan Satış.

Şirket kurulduğunda biz, artık geniş satış pazarına sahip olan tecrübeli ve başarılı bir ağ lideriydik. Bu yüzden biz ilk kontratları kendimizin yapabileceği bir iş sistemi oluşturmak istedik. Geleceği olan, istikrarlı ve miras bırakabileceğimiz bir iş sistemi oluşturmak istedik.

İlkelerimiz

Pazarlama sistemi açık ve şeffaf.

İş yürüttüğü ülkenin ekonomi yasalarına saygılı olmak.

Siberian Wellness’ta işin ilk basamaklarında bile başarı mümkündür; iyi sonuçlara ulaşan herkese, tanınmak, ödül ve destek garanti edilmektir.

Şirket faaliyetleri, şirket danışmanlarının her yerde ve her zaman kazabilmelerine yöneliktir. Bu sadece para kazanmak ile ilgili değil, aynı zamanda kendine saygı ve kendini geliştirmek ile ilgilidir.

Bizim ilkelerimizin çalıştığını, zaman kanıtlamıştır. ‘Siberian Wellness’ ürünleri bugün pek çok ülkede bulunmaktadır. 20 yıldır bizim danışmanlarımız Rusya’da, Ukrayna’da, Kazakistan’da, Belarus’da, Moldova’da, Tacikistan’da, Kırgızistan’da, Azerbaycan’da başarılı işler yürütmekteler. Almanya’da, Polonya’da, Bulgaristan’da, Çek Cumhuriyeti’nde, İspanya’da, Sırbistan’da, Türkiye’de, ABD’de, Meksika’da, Vietnam’da ve Moğolistan’da temsilcilikleri açılmıştır. Ürünlerin teslimatlı alışverişleri online olarak 46’tan fazla ülkede gerçekleştirilebilir.

‘Siberian Wellness’ Size sağlık ve bol kazançlar teklif etmektedir. Bizim etkin sağlık ürünlerimizle sağlıklı olun ve bizimle iş kurma sayesinde kazançlı çıkın. Bizim ürünlerimiz ve eşsiz iş teknolojileri etkin olduklarını kanıtlamıştır ve binlerce insanı sağlığına ve geleceklerinde mali güvenceye kavuşturmuştur.

Bizim Önceliğimiz İnsan Sağlığıdır
Call Now ButtonDanışmanı Ara
WhatsApp Destek
WhatsApp ile Gönder